Izlet u Crikvenicu

Polaznici ORYX Autoškole ovaj vikend su se zaputili na izlet u Crikvenicu. Svi polaznici imali su priliku okušati se u vožnji duljim dionicama autoceste, ali i starom rutom, što je svima bilo neprocjenjivo iskustvo.

Ovim izletom polaznici su nešto novo naučili i pritom su se dobro zabavili! Pročitajte komentare polaznika i pogledajte galeriju slika s izleta u Crikvenici.

Subotnji izlet u Crikvenicu bio je veoma poučno i zanimljivo iskustvo! Zahvaljujući instruktoru Krunoslavu savladali smo nove izazove koje donosi vožnja izvan grada, što je jako korisno za nas buduće vozače! – Lucija

Izlet u Crikvenicu je prošao odlično. Iskustvo vožnje po autocesti mi je stvarno dobro došlo da steknem dio samopouzdanja. U svemu tome mi je naravno najviše pomogao instruktor Krunoslav s puno iskustva i pažnje. – Ivan

U subotu, 18.5., išli smo na izlet u Crikvenicu s našim instruktorima. Svrha ovog izleta je bila da nam se pruži jedinstvena prilika da se okušamo u nešto duljoj i drugačijoj vožnji nego inače, autocestom. Već kao početnik, dobila sam priliku skupiti iskustvo koje mnogi vozači ne dobe neko vrijeme čak i nakon položenog vozačkog ispita. Uz to, zadesila nas je i jaka kiša na području Gorskog Kotora, usput sam mogla iskusiti i vožnju pri otežanim vremenskim uvjetima jer sam do sada vozila isključivo po suhom vremenu. Osim zabave i šale, mislim da je svakome od nas kandidata ovaj izlet dao neprocjenjivu priliku da se upoznamo s načinom vožnje na autocesti bez straha, pošto smo imali naše instruktore uz sebe, dok su se mnogi morali suočiti s tako nečim tek kasnije, sami. – Petra

Izlet u Crikvenicu ORYX Autoškolom bio nam je izvrsna prilika za vježbanje vožnje autocestom gdje smo imali priliku steći brojna nova iskustva kao što su uključivanje na brzu cestu/autocestu, vožnja po magli i pretjecanje. Zbog zabavne atmosfere i novih prometnih situacija put do Crikvenice i nazad prošao je jako brzo. U Crikvenici smo pojeli fini sladoled i pobjegli prije nego što nas je oprala kiša. – Leo

Izlet u Crikvenicu pokazao se kao izvrsna ideja. Osobno, imala sam veliku tremu zbog vožnje pred drugim kandidatima, ali upravo zbog njih i instruktora, koji su doprinijeli zabavnoj i opuštenoj vožnji, na kraju se ispostavilo da sam još više uživala u vožnji. Također, sam uvid u njihovu vožnju mislim da mi je pomogao za ubuduće. Svakako bih preporučila budućim i sadašnjim kandidatima da se okušaju u vožnji na izlet, između ostalog “izbrusit” će već stečene vještine i tehniku vožnje te izmijeniti anegdote sa satova vožnje i uz smijeh se prisjećati i prepričavati ovo fenomenalno iskustvo, a sigurno i sa zadovoljstvom preporučiti Oryx autoškolu😁😎. – Dorotea