Već tradicionalni izlet mladih i novopečenih polaznika ORYX Autoškole ovog puta se usmjerio prema Opatiji i Sisku.

Svi su tako imali prilike za bolje upoznavanje, međusobno druženje i dodatno vježbanje vozačkih sposobnosti uz poduku naših vrsnih instruktora. Pročitajte komentare polaznika i pogledajte fotogalerije s izleta u Opatija i Sisak!

Izlet u Opatiju

Izlet u Opatiju je bio izvanredno iskustvo. Velika je razlika između vožnje po gradu i vožnje po autocesti, pogotovo na ovakve (kako se nama početnicima čini) daleke relacije. Bilo je edukativno vidjeti kako se snalaze ostali polaznici te usporediti međusobno vještine, dati savjete, kritike, i pohvale. Postala sam svjesnija svojih grešaka ali i samouvjerenija u vožnji. Hvala Oryxu i instruktorima Dragutinu i Mariu na ovom jako korisnom i zabavnom izletu. – Ana

Sto se tiče izleta same pohvale za instruktore koji su strpljivo i profesionalno odradili svoj posao. Sama vožnja autoputom na takav put je odlično iskustvo za nas. Vrijeme nas je poslužilo isto tako pa je izlet bio još bolji. Preporučio bih svima koji do sada nisu išli da iskoriste ovu priliku. – David

Izlet s Oryxom bio je zabavan koliko i koristan. Kritičkim okom proučili smo tuđe stilove vožnje i pobrinuli se da ne ponovimo njihove greške. Isprobali smo brzu vožnju po autocesti i popili kavu na opatijskoj šetnjici. Sve zajedno, vrlo ugodno iskustvo! – Marina

Izlet u Sisak

Bilo je zanimljivo voziti do Siska, vozio sam dionicu autoputom, to mi je bilo drago, jer sam se upoznao s novim elementima i načinima vožnje koji nisu mogući na državnoj cesti. Vozeći kroz Sisak, dobro smo se zabavljali. U autu je bila jako dobra atmosfera pa smo uz dobru muziku, gledali i lijep krajolik, kuće i dobre aute. U Petrinji smo stali na kavu i na kratko uživali na obali Save. Na povratku nisu izostale ni malo ozbiljnije teme razgovora, a do Zagreba smo se već svi dobro upoznali. Na rastanku je bilo malo žaljenja što izlet nije potrajao duže! – Jan

Izlet je bio odličan. Pomogao mi je da popravim neke sitne pogreške koje sam radio tijekom vožnje. Kroz vrijeme sam se opustio i mogao sam se bolje fokusirati na cestu i svoje motoričke sposobnosti. – Franko

Današnji izlet bio je odlična prilika za učenje i savladavanje novih situacija za vrijeme vožnje. Dobili smo puno korisnih savjeta, a naravno nije nedostajalo ni dobre atmosfere za što su zaslužni izvrsni instruktori. Svakako bih preporučila svim kandidatima da iskoriste priliku za ovakav izlet jer je to najbolji način za stjecanje sigurnosti i samopouzdanja. – Ivana

Dana 31.05.2019. vozila sam na izlet u Sisak. Za mene je to bilo novo iskustvo. Vozila sam autoputom od Zagreba do Siska.Bio mi je prvi put da vozim autoputom i jako mi se svidjelo. Vožnja je prošla uredu bez problema, a atmosfera u autu je bila odlična i opuštena. Sve pohvale instruktoru Danijelu koji je imao puno strpljenja i koji me je puno toga novoga naučio na ovom izletu. – Antonija