Prošli vikend ORYX Autoškola organizirala je jedan individualni izlet u Sisak i grupni u Krašograd. Polaznici su izbrusili svoje vozačke vještine, međusobno razmijenili iskustva i dobro se zabavili!

U nastavku pogledajte fotogaleriju i pročitajte komentare polaznika na izlete:

Izlet u Sisak

Izlet do Siska s Instruktorom Dejanom bilo je odlično novo iskustvo za naučiti puno novih stvari i vidjeti nova mjesta. Isto tako odlična atmosfera uz malo zabave i puno učenja. – Fabian

Izlet u Krašograd

Izletom u Krašograd sam dobila definitivno jedno pozitivno iskustvo i sigurnost u sebe, što naravno ne bi bilo moguće bez instruktora Maria S. koji je uočavao i najmanju greškicu. S druge strane imala sam priliku vidjeti kako drugi voze i uvidjeti koje su njihove greške te ih zajedno sa instruktorom analizirati – Hana

Danas smo se zaputili u ekoselo Krašograd. Cilj izleta je bio svladati razne situacije na cesti, kao što su vožnja uz brdo, vožnja niz brdo, uski i nepregledni zavoji, vožnja izvan naselja, te naravno predviđanje ponašanja drugih vozača u prometu. Instruktor Mario nam je s puno strpljenja ukazivao na moguće opasnosti na cesti i kako treba na ispravan način upravljati vozilom na zahtjevnijim cestama. Izlet nije bio sam učenje nego i ugodno druženje, te šetnja uz kavu po prekrasnom ekoselu, gdje smo međusobno prodiskutirali o dosadašnjim iskustvim i skrenuti pozornost na vlastite greške u prometu. Posebno hvala našem instruktoru Mariju i Oryx autoškoli što su nam omogućili takav izlet. – Inti

Izlet u Krašograd je bio odličan. Pomogao mi je da popravim neke sitne pogreške tijekom vožnje. Kroz vrijeme je počela padati kiša ali nije smetalo za vožnju. Vidjela sam puno stvari koje su bile zabavne i zanimljive. – Antonela

Nakon više uzastopnih sati gradske vožnje s čestim gužvama i zastojima, Oryx autoškola i naš instruktor vožnje Krunoslav Ivanda omogućili su nam za kraj tjedna vožnju izvan naselja. Uputili smo se prema tridesetak kilometara udaljenom Ekoparku Kraš, koji se nalazi u Bratini pokraj Pisarovine. Prije polaska, instruktor nas je upozorio na opasnosti vožnje izvan naselja te nam je dao nekoliko uputa za vožnju zavojima i nizbrdicama. Vozio sam u smjeru Ekoparka, a kolegica prilikom povratka u Zagreb. Jako sam zadovoljan vožnjom i podrškom instruktora. U Bratini smo prošetali Ekoparkom, popili kavu te razmijenili iskustva s drugim kandidatima za vozače i instruktorima ORYX Autoškole. Smatram da su ovakve izlet-vožnje iznimno korisne za buduće vozače. – Domagoj Mateković

Izlet je bio jedno novo iskustvo vožnje van grada s kojim se do sada nisam susreo. Vožnja do Bratine – eko etno sela Krašograd bila je super. Tamo smo se malo odmorili uz kavicu i ugodno društvo drugih kandidata i naših instruktora. Preporučam svima! – Luka