Osim tradicionalnih izleta polaznika B kategorije u Oryx Autoškoli, polaznici A kategorije također imaju priliku odlaska na izlet! Ovaj put lokacija je bila Karlovac! 

Pročitajte komentare polaznika i pogledajte fotogaleriju s moto izleta u Karlovac!

Je li ikad itko stao u Karlovcu ja jesam, da, da a ti bogami ne!?
Ljeta gospodnjeg 2019 smo se uputili na avanturu života,dobro možda ne života ali toga dana definitivno! I to niti više niti manje nego za Karlovac! Autoput A1 je bio nas Rout 66, Stara Karlovačka se taj dan s vjetrom u kosi činila kao najljepše Alpske ceste! Pod budnim okom našeg vrhunskog instruktora Kristijana stigli smo do odredišta! Uz ispijanje soka uz jedno od rijeka i razgovor o prometnim propisima vrijeme brzo proleti te je bilo vrijeme za polazak! Uz born to be wild i zalazak sunca ispred nas krenuli smo u nepoznato! Krenuli smo u Zagreb ali nepoznato bolje zvuci! Brrrmm brrrmm,do sljedećeg izleta! Hvala Kristianu, hvala ORYX Autoškoli ovakve stvari se pamte! 😉 – SEBASTIJAN