Prednosti ORYX Autoškole

Nije svaka autoškola ista

Da, velika većina ljudi na kraju položi, ali ne budu svi spremni na stvarne prometne situacije. Možda su naučili uključiti četiri žmigavca kad parkiraju unatrag, ali nisu naučili voziti po zaleđenom. Možda su naučili podesiti retrovizore kad sjednu u auto, ali ih vožnja ispunjava stresom jer su na cestu prvi put izašli nespremni ili prerano. To je greška instruktora, i ta se greška, nažalost, prečesto očituje u groznim naslovima crnih kronika.

U ORYX Autoškoli, takvih grešaka nema. Naš program postavlja nove kriterije izvrsnosti u edukaciji vozača i stvara nove generacije sigurnih vozača koji će u vožnji uživati, kako i treba.

Prijavi se i položi vozački!

Pristup

ORYX Autoškola ima jednostavan cilj – pretvoriti te u sigurnog, uspješnog i vještog vozača ili vozačicu.

Saznaj više!

Vozila

Manji auto? Veći auto? Auto kakvog imaš doma? Auto kakvog si misliš kupiti jednog dana? Dizelaš, benzinac? Imamo ih sve. A naši instruktori će te i posavjetovati oko najboljeg izbora s obzirom na tvoje potrebe i želje. Pogledaj naša vozila

Saznaj više!

Zaposlenici

U ORYX Autoškoli rade mladi, stručni ljudi koji svoje iskustvo u edukaciji mladih vozača već godinama bruse u struci.

Kad ih pitamo što ih u ovom poslu najviše veseli, kažu da su to brojna i trajna prijateljstva koja stiču. Eto, normalni ljudi, upoznaj ih!

Saznaj više!

Dodana vrijednost

Svako je vozilo opremljeno klimom, servom, ABS sustavom te sa 2 zračna jastuka. Ono što je dodana vrijednost je GPS uređaj koji ujedno i prati svaku minutu i cjelokupan put tvoje vožnje, te evidentira i grafički prikazuje tvoj napredak u praktičnoj nastavi sve do potpune spremnosti za pristup ispitu. I na kraju taj ispis dobiješ za uspomenu… i za pokaz roditeljima, ako ti budu kvocali da još nije vrijeme da voziš. Saznaj više o dodanoj vrijednosti.

Saznaj više!